top of page
stromek
stromek
stromek

Sítotisk

stromek

  Představte si, že Vaše logo nebo oblíbený design ožívá na tričku, tašce nebo dokonce hrníčku. Už žádné nevýrazné předměty! Sítotisk přináší revoluci ve značení a personalizaci Vašich oblíbených produktů. Ať už jste firma, maturant nebo kreativní jednotlivec, sítotisk otevírá dveře k nekonečnému světu originálních a trvanlivých potisků, které Vás nebo Vaši značku odliší od ostatních. 

   Představte si pocit hrdosti, když Vaši zaměstnanci nebo spolužáci obléknou oblečení s vytisknutým logem Vaší firmy či školy. Nebo nadšení z unikátního dárku, kterým uděláte radost svým blízkým. Sítotisk je nejen o barvách a vzorech, ale i o příběhu, který chcete vyprávět. A my Vám pomůžeme ten příběh sdílet s celým světem.

  Nenechte své nápady zapadnout prachem! Kontaktujte nás ještě dnes a proměňte je v něco, co můžete nosit, používat a hrdě ukazovat. Máte speciální požadavek? Žádný problém, přizpůsobíme se Vašim potřebám. Společně vytvoříme něco, na co budete moci být právem pyšní. Pojďme to udělat hned teď – těšíme se na Vaše nápady a příležitost stát se součástí Vaší kreativní cesty.

  • Maximální velikost potisku průměrně 290mm

  • Maximální soutisk barev 6

  • Ideální na velké série

bottom of page